ראשי / עמותות / עמותת חבר לי

עמותת חבר לי 

פעילות העמותה המרכזיות הן פועה הורוביץ ודינה בר כשלצידן פועלות במסירות רבה נטע ברוק, מוניק רון, שובל גלעד, שוש סומך, ניר חזני ויהל פסי.
עמותת "חבר לי" הינה עמותה לאימוץ כלבים שהוקמה בינואר 2006 והיא פועלת בשיתוף פעולה עם השירותים הוטרינריים של גוש דן שבצומת מסובים.
מאז הקמתה מצאה העמותה בתים טובים לכ-2500 כלבים, שהיו אמורים לסיים את חייהם בצורה שונה.מטרת העמותה לחלץ את הכלבים בעוד מועד ולשכנם בפנסיונים שונים עד למציאת בתים מאמצים הולמים לכולם.
מטרה נוספת של העמותה היא לפתח וליישם דרכי חשיפה ייחודיות כדי לקרב בין המשפחות, המחפשות לאמץ כלב\ה, לכלבים עצמם. התאמת הכלב למשפחה נעשית ביסודיות, בקפידה וביחס אישי, הממשיך גם שנים אחרי האימוץ.
כלבי העמותה כולם בעלי שבב אלקטרוני, מחוסנים בחיסון כלבת ומשושה, הנקבות מעוקרות והזכרים מסורסים. האימוץ כרוך בתשלום מסובסד עבור עיקור\סירוס וחיסון כלבת ומשושה.
כל פעילי העמותה עובדים בהתנדבות ושכרם הוא הסיפוק שבמציאת בתים טובים לכלבים ובקריאת מכתבי התודה שאנחנו מקבלים ממשפחות מאמצות. אנו פעילים בכל ימות השבוע בכלביית השירותים הוטרינרים של גוש דן בצומת מסובים.
ניתן לאמץ כלבים גם בפנסיונים השונים, עימם עובדת העמותה ובמשפחות האומנות, בתאום מראש עם פועה 0507548187 או עם דינה 0542030203.
לידיעת המבקרים באתר, כל יום שישי מתקיים יום אימוץ בשירותים הוטרינרים של גוש דן שבצומת מסובים, בין 8 וחצי ל-11 וחצי.
בואו לאמץ כלב או להיות משפחה אומנת לאחד החמודים שלנו, כדי שלא יעברו את הקיץ החם/החורף הקר בכלביה!