ראשי / עמותות / רעננה כפר סבא אוהבת חיות

רעננה כפר סבא אוהבת חיות 

את העמותה הקימה קבוצה של תושבים, אוהבי בעלי-חיים ואיכות הסביבה, אשר התאגדו לפעול למתן מענה מקצועי לפניות התושבים בנושא בעלי-החיים. כל חברי ומתנדבי העמותה פועלים בהתנדבות בלבד, והתרומות משמשות כולן לטיפול והצלת בעלי-החיים. העמותה נותנת סיוע ויעוץ במגוון רחב של נושאים :
חילוץ והצלת בעלי חיים פצועים ובמצבי מצוקה. טיפול רפואי לחיות רחוב. מציאת בתים מאמצים ואוהבים לכלבים וחתולים נטושים. לכידת חתולי רחוב וחצר לצורכי עיקור וסירוס. סירוס של חתולים וכלבים, על מנת לצמצם את האוכלוסייה החיה ברחובות ואת נטישת בעלי-החיים אשר מתרחשת בעקבות התרבות בלתי מבוקרת.
הפנינג אימוץ כלבים - כל שבת בפארק רעננה. לעידוד אימוץ הכלבים, העמותה מקיימת מדי שבת הפנינג אימוץ כלבים בפארק רעננה (בין השעות 10-14). במקום הפסטורלי והנעים אנו מארחים כלבים רבים, מגזעים וגילאים שונים אשר מחפשים בית אוהב. למקום מגיעות גם עמותות וארגונים התנדבותיים הפועלים למען הכלבים מכל רחבי הארץ. קהל המאמצים שמגיע מקבל ייעוץ וסיוע בבחירת והתאמת הכלב למשפחה מהצוות המנוסה שבמקום.
פרויקט מטיילים עם כלבים במסגרת פעילות העמותה אנו מפעילים פרויקט נפלא וגדול שבמסגרתו המתנדבים מגיעים יום יום לטייל ולטפל בכלבים הנטושים והאבודים הנמצאים בכלביה העירונית ברעננה ומעניקים להם תשומת לב, יד מלטפת, חום ואהבה. הפעילות מתקיימת מדי יום בבוקר כולל ביום שישי, וביום שלישי אחר הצהריים. גם התנדבת של שעה בשבוע יכולה לעשות את כל ההבדל עבור הכלבים הללו. הנאה וסיפוק מובטחים.
להתנדבות: 058-6962145. שלחו סמס אם לא עונים ונחזור
לכל נושא אחר: 054-3389490. שלחו סמס אם לא עונם ונחזור

 • טלפון
  054-6964142, 054-2864446
 • כתובת
  פארק רעננה בימי שבת- ימי אימוץ. בין 10:00 - 14:00 - לפרטים 054-6964142 (שלחו סמס אם לא עונים ונחזור בהקדם)
 • אתר אינטרנט
  לחצו כאן
 • אימייל
  לחצו כאן
 • עמוד פייסבוק
  לחצו כאן