ראשי / תוצאות חיפוש / דף כלב

דף כלב: חלומי 
אומץ! :)
מספר מודעה 27843
שם בעל חיים חלומי
סוג כלב
גזע מעורב
מין זכר
גיל 6.5 שנים
ת. לידה: 12.01.12
גודל בינוני
צבע חום
מתאים ל לבית עם חצר, לדירה, לילדים, למבוגרים
אזור מרכז
עמותה צער בעלי חיים רמת גן
חלומי, הכלב הכי חלומי שתכירו! הוא בערך בן 7-6, והוא כל כך מתוק ורגוע שאי אפשר שלא להתאהב בו... חלומי אוהב אנשים, הוא עדין וחברותי, שמח ולבבי. הוא הגיע אלינו מהסגר עירוני, ועכשיו הוא מחפש בית חם, מפנק ואוהב כמו שמגיע לו:) לאימוץ התקשרו: 050-7795477

פרטי העמותה המוסרת

על מנת לאמץ את הכלב, פנו ל

צער בעלי חיים רמת גן

עמותת "צער בעלי חיים רמת גן והסביבה" נוסדה בשנת 1944 בידי הגברת גרטה בירן ז"ל. מאז פועלים חברי העמותה במסירות אין קץ להצלתם של בעלי חיים במצוקה, הן באמצעות מתן טיפול רפואי והן על ידי דאגה יומיומית לרווחתם, תוך איתור משפחות מאמצות ובתים עבורם.
"צער בעלי חיים רמת גן והסביבה" חרטה על דגלה את עקרון אי-המתת בעלי-חיים. כך יכולים כל בעלי-החיים המגיעים לבית המחסה של העמותה לזכות בתקווה חדשה, תקווה לחיים, בלי קשר לגילם ומצבם הבריאותי. נוסף לפעילות הענפה בבית המחסה, העמותה רואה חשיבות עליונה בקידום ערכים של חמלה, סובלנות ועזרה לחלש, ושמה דגש על מעורבות קהילתית רחבה, פעילויות חינוך והסברה, ועזרה לאוכלוסייה נזקקת בעזרת הקשר החם עם בעלי-החיים ומתנדבי העמותה.
אנו מתמחים בהתאמת כלבים למשפחות מאמצות מתוך אמונה ורצון ליצור את הזיווג המושלם והנכון שיוביל לאימוץ מוצלח שיימשך לכל החיים.
כי משפחה כן בוחרים!
מחכים לכם בכל יום א'-ה' 11:00-17:30, שישי, שבת וחג 11:00-14:30