ראשי / תוצאות חיפוש / דף כלב

דף כלב: פטריק 
אמצו אותי!
מספר מודעה 30045
שם בעל חיים פטריק
סוג כלב
גזע מעורב
מין זכר
גיל 2.5 שנים
ת. לידה: 02.09.16
גודל בינוני
צבע חום
מתאים ל לבית עם חצר, לדירה, לילדים, למבוגרים, לספורטאים
אזור דרום
עמותה באר שבע אוהבת חיות
יצא לכם פעם לנסות לדמיין איך יראה שילוב של כלב ואיש סיני? אז אפשר להפסיק לנסות לדמיין- פטריק הוא בדיוק זה- עיניים מלוכסנות שכאלה בכלב עוד לא נראו. פטריק הוא שילוב נדיר של כל מיני דברים שיצרו כלב חתיך במיוחד. בן שנתיים בגודל בינוני, חברותי ומתוק, אוהב אדם מושבע, אופי משגע ואהבה לא ברורה לאורז וטופו. תחביביו של פטריק נעים בין מדיטציות ארוכות לבין ריצה באטרף ומשחקים. מחפש בית מיוחד ומגוון כמוהו שיבין את המורכבות האישיותית של להיות כלב כלוא בתוך גוף של סיני. כל הכלבים יימסרו תמורת סל אימוץ של עמותת ב"ש אוהבת חיות הכולל עיקור או סירוס (חובה). לפרטים נוספים אנא פנו בהודעה- לאומנה: עינב 050-8432666, לאימוץ: יוסי 053-7214922.

פרטי העמותה המוסרת

על מנת לאמץ את הכלב, פנו ל

באר שבע אוהבת חיות

עמותת באר שבע אוהבת חיות הינה עמותה ללא מטרות רווח, הפועלת כדי לשנות את המציאות הקשה של בעלי-החיים בבאר שבע ובסביבתה על ידי חינוך והסברה, שליטה בגודל אוכלוסיית בעלי-החיים, טיפול, אימוץ והפעלת פרוייקטים שונים.
מה אנחנו עושים? פרוייקט "עמית בעלי חיים": חינוך, הסברה ומניעת אלימות נגד בע"ח בבתי-ספר ובמסגרות בלתי פורמליות והובלת פרוייקטים חברתיים בשיתוף עיריית באר שבע ואוניברסיטת בן-גוריון. מציאת בתים לחיות עזובות: קליטה של בע"ח מהרחוב ומההסגר העירוני של באר-שבע למערך משפחות אומנה (זמניות), טיפול וגידול בע"ח עד למסירתם לבית מאמץ. בנוסף, העמותה מפעילה ימי אימוץ חודשיים בבאר שבע. פרוייקט "קרן אור" וההסגר העירוני של באר שבע: העמותה פועלת לשיפור תנאי ההחזקה בהסגר, הוצאת כלבים לטיולים, מתן יד חמה ומלטפת ובכך הגברת סיכויי הכלבים למציאת בית מאמץ. פרוייקט ל"ג בעומר: העמותה מפעילה סיירות מתנדבים למניעת התעללות ושריפה של כלבים ושל חתולים במדורות, בעודם חיים. עיקורים וסירוסים: העמותה הביאה לקיום פרוייקט רב שנתי של עיקורים וסירוסים של חתולי רחוב בשיתוף ובמימון עיריית באר שבע ומשרד החקלאות. פינות האכלה מוסדרות: הפעלת פינות האכלה מסודרות לחתולים, ובקרה על גודל האוכלוסייה באוניברסיטת בן-גוריון.