ראשי / תוצאות חיפוש / דף כלב

דף כלב: גינס 
אמצו אותי!
מספר מודעה 9907
שם בעל חיים גינס
סוג כלב
גזע מעורבת
מין נקבה
גיל 6 שנים
ת. לידה: 14.04.12
גודל בינוני
צבע מנומר
מתאים ל לדירה, לילדים, למבוגרים, לספורטאים
אזור מרכז
עמותה חיים לבעלי חיים
גינס, מעורבת בכל טוב בת 4 שנים בגודל בינוני. שמנה ומתוקה,מלאת שמחת חיים וחברותית לכלבים,ילדים ואנשים(לא ידוע לגבי חתולים). מעוקרת,מחוסנת עם שבב. מחונכת לצרכים ולחיים בבית. לפרטים נוספים ואימוץ: | 052-422-3290 |052-8417748 | 050-7470391 שעות המענה הטלפוני בין השעות 09:00-21:00,במידה ואין מענה אנא השאירו הודעת SMS ונחזור אליכם בהקדם.

פרטי העמותה המוסרת

על מנת לאמץ את הכלב, פנו ל

חיים לבעלי חיים

עמותת חיים לבעלי חיים קמה באופן רשמי ב27/3/12. העמותה מושתת על שני רעיונות עיקרים.
הראשון, הצלת כלבים מהסגרים ברחבי הארץ לפני המתה. בארץ ישראל ממיתים מעל למאה אלף כלבים בשנה, הכלבים לא מומתים כיוון שחלו או כיוון שהינם מסוכנים, אלא כיוון שננטשו באכזריות בגיל מבוגר/כל גיל אחר, או שנלכדו ברחוב. העמותה שלנו פועלת באופן ישיר עם מספר רב של הסגרים בארץ, ומנסה להציל את הכלבים דרך "רשימות המתה". רשימת המתה היא למעשה רשימה שההסגר מעביר לנו, של 10-20 כלבים פעם בשבועיים אשר מועמדים להרדמה.
ההסגר נותן לנו שבוע להציל את הכלבים ובמהלך התקופה הזו אנו מחפשים להם בתים מאמצים, בתי אומנה, ומגייסים בשבילם כספים לטיפולים רפואיים ולמימון פנסיון לכלבים אשר לא נמצא להם פיתרון עם ההגעה לתאריך היעד. המצב בהסגרים בארץ הינו נוראי, רוב הכלבים יוצאים משם חולים, והעמותה לא מוותרת על אף כלב, אנחנו מוציאים אותם משם בכל גיל, בכל מצב, לא משנה לנו סוג הכלב, מינו או צבעו או גילו…לכל בעל חיים מגיעה הזכות לחיות.
הרעיון השני שהעמותה שלנו שמה כנר לרגליה הינה הצלת חתולי רחוב. בישראל מתים כשני מיליון חתולי רחוב בשנה, אנשים מתייחסים אל חתולים כאל חיה סוג ב'..וזה עוד במקרה הטוב. אנחנו מצילים את החתולים מהתעללויות קשות, מהזנחה, מפציעות, מדריסות בתאונות פגע וברח שקורות פשוט יותר מדי, משקמים את החתולים ומחפשים להם בתים.