ראשי / עמותות / אילת אנימלס

אילת אנימלס 

מקום הכי מרוחק ומבודד בארץ פועלת עמותה אחת קטנה עם לב גדול על מנת להציל את הכלבים והחתולים הפצועים והעזובים של אילת בפרט ושל כל הארץ בשנים האחרונות. אין לנו כלביה והכלבים שלנו כולם נמצאים בבתי אומנה באילת ובמרכז. אבל הלב אינו מספיק, אנו זקוקים נואשות לתרומות על מנת שנוכל להמשיך במשימתנו – הצלה, שיקום ואימוץ של בעלי החיים בעיר.

אז איך אתם יכולים לעזור? בתרומות!
תרומות יאפשרו לעמותה לשלם את חובות העתק למרפאות הווטרינריות. תרומות יאפשרו לעמותה לקנות מזון לבעלי החיים.
תרומות יאפשרו לעמותה לשלם לעו״ד על מנת שמתעללים יועמדו לדין. תרומות יאפשרו לנו להקים מקום מסודר בו יוכלו בעלי החיים לעבור שיקום ולחכות לאימוץ.

על העמותה
אילת אנימלס הוקמה בשנת 2015 על ידי דניאלה אורטנר אשר פעילה בתחום כבר מעל ל 40 שנה, זאת העמותה היחידה אשר מצילה בעלי חיים באיזור אילת והערבה, ללא שום תקציב וללא שום תמיכה מגורם חיצוני, בעמותה אין משכורות, הכל נעשה בהתנדבות מלאה!

הפעילות שלנו
אילת אנימלס מצילה חתולים, כלבים, ארנבים, תרנגולים ובגדול כל בעל חיים אשר זקוק לעזרה. העמותה מנסה בכל מעודה להציל כמה שיותר בעלי חיים, כי גם אם לא ניתן להציל את כולם, כל נשמה חשובה. לאחרונה החלה העמותה לפעול גם באיזור המרכז, מלווה במתנדבים נפלאים, מרפאות וטרינריות וחנויות בעלי חיים אשר נרתמות לעזרה.

לצערנו זה פשוט לא מספיק, בעלי החיים אשר מגיעים לעמותה לרוב נמצאים במצב קשה של פגיעה והזנחה החל מגורי חתולים הנזרקים אל פחי האשפה וכלה בכלבים שעברו התעללות קשה.מקרים אשר דורשים השקעת משאבים עצומים בהם העמותה פשוט לא מצליחה לעמוד.

העמותה אינה יודעת מרגוע!

חוץ מהצלת בעלי החיים עמותת אילת אנימלס פועלת גם במישור המשפטי, זו העמותה היחידה בישראל אשר זכתה בתקדים משפטי נגד מתעלל שהורשע למאסר בפועל ל11 חודשים.

 • טלפון
  לפרטים שילחו הודעה *בוואטסאפ*: נופר - 050-850-6263 גל - 052-790-8694 דניאלה - 054-495-5033
 • כתובת
  --
 • אתר אינטרנט
  לחצו כאן
 • אימייל
  לחצו כאן
 • עמוד פייסבוק
  לחצו כאן