ראשי / עמותות / צער בעלי חיים רמת גן

צער בעלי חיים רמת גן 

מי אנחנו?
עמותת ״צער בעלי-חיים רמת-גן והסביבה״ הנה עמותה ותיקה הממוקמת בתל אביב בגבול שבין הערים רמת גן, תל אביב וגבעתיים, ופועלת במשך עשרות שנים במסירות למען הצלתם ורווחתם של אלפי כלבים וחתולים נטושים, אבודים ואלו שעברו התעללות פיזית ונפשית באמצעות בית המחסה של העמותה, תוך מתן טיפול רפואי, מזון, קורת גג, מסתור מתנאי מזג האוויר ובעיקר חום, אהבה ודאגה יום יומית לרווחתם. כל זאת ועוד, במטרה למצוא לכל אחד מבעלי החיים המגיעים אל סף דלתנו, בית מאמץ, חם ואוהב ואפשרות אמיתית לחיים חדשים מחוץ למעגל הסבל וההתעללות. העמותה חרתה על דגלה את עיקרון אי-המתת בעלי חיים בלי קשר לגילם ולמצבם הבריאותי.

מחכים לכם בכל יום א'-ה' 11:00-17:30, שישי וערבי חג 11:00-15:00, שבת וחג 11:00-16:00
www.spca.org.il

חינוך לפני הכל
נוסף לפעילות הענפה בבית המחסה, אנו רואים חשיבות עליונה בקידום הקשר בין האדם לבעלי החיים ובקידום ערכים של חמלה, סובלנות ועזרה לחלש. אנו מאמינים בחזון קהילתי רחב ויודעים שללא חינוך והסברה לא ניתן להגדיל את מעגלי ההשפעה לטובת בעלי החיים בישראל, לכן אנו מקיימים פעילויות חינוך והסברה בבתי ספר וטיפול לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים:

״לכשכש עם הכלב״ - מפגשי הסברה בבתי ספר לעידוד חמלה ועזרה לחלש. פעילות התנדבותית עם אלפי ילדים ובני נוער במגוון מוסדות ובתי ספר.
״מישהו לחיות לצידו״ - תכנית טיפול באמצעות בעלי חיים לקידום והעצמת ילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים ובני נוער בסיכון.

קידום חינוך והסברה הם יעד אסטרטגי וערך עליון בחזון העמותה, מתוך הבנה שביכולתנו להשפיע על מצב בעלי החיים ועל אוכלוסיות מוחלשות דרך מפגש עם בעלי חיים.

להתנדב מכל הלב
פעילות העמותה השוטפת נשענת במידה מכרעת על קהילת המתנדבים, המהווה את לב ליבה של העמותה. נוסף למתנדבים פרטיים, אנו מארחים בבית המחסה חברות עסקיות לפעילות "מעשים טובים" המשלבת את עולם הכלבים והחתולים, היכרות עם פעילות העמותה והדרכות אילוף.

אנו מסתמכים על תרומות
פעילותנו נסמכת על תרומות פרטיות ואנו זקוקים להן על בסיס שוטף. כספי התרומות מסייעים לתחזוקה ותפעול
בית המחסה ולשיפור תנאי המחייה של בעלי החיים הגרים בו ולהפעלת תוכניות החינוך והרווחה. לעמותה אישור
ניהול תקין, הכרה כמוסד ציבורי לעניין תרומות ע"פ סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, ותו מידות לאפקטיביות.
https://www.spca.org.il/donate

 • טלפון
  לאימוצים: 2313*, 050-7795477, 050-6676333
 • כתובת
  חפץ חיים 4 תל אביב - נחלת יצחק.
 • אתר אינטרנט
  לחצו כאן
 • אימייל
  לחצו כאן
 • עמוד פייסבוק
  לחצו כאן