ראשי / תוצאות חיפוש / דף כלב

דף כלב: בונגו 
אמצו אותי!
מספר מודעה 40367
שם בעל חיים בונגו
סוג כלב
גזע מעורב
מין זכר
גיל 6 שנים
ת. לידה: 10.04.14
גודל גדול
צבע מעורב
מתאים ל לבית עם חצר, לדירה
אזור מרכז
עמותה הרצליה ונתניה אוהבות חיות
הכירו את בונגו המתוק מכולם! בגיל שש הוא כל כך רוצה כבר את הפינה החמה שלו. והפעם לתמיד. כלבון מתוק ומרשים. אנשים רעים גזרו לו את האוזניים, מזל שנגמר להם האוויר עד שהגיעו לזנב והוא נשאר במקומו, כמו שתוכנן מלידה. אחרי שננטש ומבית ועם כל מה שעבר, בונגו לא בא בטענות לאף אחד ומוכיח עוד פעם, שהם טובים מאיתנו. אוהב אנשים ויכול ללמוד להסתדר גם עם כלבים אחרים, עדיף נקבות. מאוד לבבי ואוהב ליטופים! לא מסתדר עם חתולים. בן 6 | בינוני-גדול | מחכה בנתניה להתעניינות באימוץ ופרטים נוספים --> צרו קשר בטלפון **055-6675229** (אם אין מענה שלחו וואטסאפ ונחזור בהקדם) "

פרטי העמותה המוסרת

על מנת לאמץ את הכלב, פנו ל

הרצליה ונתניה אוהבות חיות

"הרצליה ונתניה אוהבות חיות" הינה עמותה רשומה ללא מטרות רווח שהוקמה במאי 2003 כדי להציל בעלי-חיים במצוקה ולטפל בכלבים והחתולים בכלביות העירוניות של הרצליה ונתניה. העמותה מטפלת בבעלי-החיים שנמצאים בכלביות העירוניות של הרצליה ונתניה ובבעלי-חיים נטושים נוספים בשיטת "בית אומן" בבתי המתנדבים או בפנסיונים פרטיים. העמותה מתקיימת מתרומות ומשאביה מושקעים כולם למען רווחתן והצלתן של החיות.

בין פעילויות העמותה: טיול יומי לכלבים השוהים בכלביה העירונית – שומר על הכלבים במצב פיזי ונפשי תקין. טיפול רפואי ועזרה לחיות פצועות ונטושות ולבעלי החיים השוהים בכלביה העירונית. מסירת כלבים וחתולים לאימוץ – עריכת ימי אימוץ והתאמת בית חדש לבעלי-החיים. אלפי חתולים וכלבים מצאו בית חם מתחילת הפעילות ועד היום! עיקור וסירוס חתולי רחוב – אלפי חתולי רחוב עוקרו, סומנו וחוסנו לפי הזמנת תושבים ומאכילים ובאופן יזום ומתואם בידי העמותה והרשויות הרלבנטיות. סיוע רפואי והדרכה למאכילי חתולי רחוב. השבת כלבים אבודים לבעליהם. 

העמותה מזמינה אתכם לאמץ חבר לחיים!
כלבים לאימוץ אפשר למצוא באתר העמותה: https://herzelialovesanimals.org/

ימי אימוץ מפורטים כאן: https://herzelialovesanimals.org/adoption-days/
ימי שישי -
בכלביה העירונית נתניה, רחוב הרכב 12 בין השעות 13:00-15:00
בכלביה העירונית הרצליה (השירות הוטרינרי הרצליה בווייז), בין השעות 14:00-16:00.
ימי שבת -
בכלביה העירונית נתניה, רחוב הרכב 12 בין השעות 10:00-13:00
בשתי השבתות האחרונות של כל חודש בחוצות שפיים בין השעות 10:00-13:00.