ראשי / תוצאות חיפוש / דף כלב

דף כלב: לייט 
אמצו אותי!
מספר מודעה 40919
שם בעל חיים לייט
סוג כלב
גזע מעורבת
מין נקבה
גיל 12 שנים
ת. לידה: 23.05.08
גודל בינוני
צבע חום
מתאים ל לבית עם חצר, לדירה, לילדים
אזור מרכז
עמותה הרצליה ונתניה אוהבות חיות
אימוץ של חמלה! לא נתייאש ונמצא בית ללייט האהובה שלנו! צריך רק אחד או אחת שיפתח את הלב בשבילה. וכמה מגיע לה כבר שזה יקרה. הילדה היפה הזו הגיעה בגיל 9 (!) לכלביה לאחר שהייתה מכונת גורים ועברה הרבה המלטות ???? כלבונת יפיפיה וחסונה שאוהבת ליטופים, משחקים והתכרבלות בחורף. לייט מחונכת לצרכים, לא מסתדרת עם כלבים אך חברותית מאוד לאנשים ומדהימה עם ילדים!! לייט עדיין נמרצת ותעריך הליכות וטיולים, אך מתקשה לעלות במדרגות ולכן צריכה בית בבניין עם מעלית או בית קרקע. פיטבולית מעורבת | בת 12 | גודל בינוני להתעניינות באימוץ ופרטים נוספים --> צרו קשר בטלפון **055-6675229** (אם אין מענה שלחו וואטסאפ ונחזור בהקדם) "

פרטי העמותה המוסרת

על מנת לאמץ את הכלב, פנו ל

הרצליה ונתניה אוהבות חיות

"הרצליה ונתניה אוהבות חיות" הינה עמותה רשומה ללא מטרות רווח שהוקמה במאי 2003 כדי להציל בעלי-חיים במצוקה ולטפל בכלבים והחתולים בכלביות העירוניות של הרצליה ונתניה. העמותה מטפלת בבעלי-החיים שנמצאים בכלביות העירוניות של הרצליה ונתניה ובבעלי-חיים נטושים נוספים בשיטת "בית אומן" בבתי המתנדבים או בפנסיונים פרטיים. העמותה מתקיימת מתרומות ומשאביה מושקעים כולם למען רווחתן והצלתן של החיות.

בין פעילויות העמותה: טיול יומי לכלבים השוהים בכלביה העירונית – שומר על הכלבים במצב פיזי ונפשי תקין. טיפול רפואי ועזרה לחיות פצועות ונטושות ולבעלי החיים השוהים בכלביה העירונית. מסירת כלבים וחתולים לאימוץ – עריכת ימי אימוץ והתאמת בית חדש לבעלי-החיים. אלפי חתולים וכלבים מצאו בית חם מתחילת הפעילות ועד היום! עיקור וסירוס חתולי רחוב – אלפי חתולי רחוב עוקרו, סומנו וחוסנו לפי הזמנת תושבים ומאכילים ובאופן יזום ומתואם בידי העמותה והרשויות הרלבנטיות. סיוע רפואי והדרכה למאכילי חתולי רחוב. השבת כלבים אבודים לבעליהם. 

העמותה מזמינה אתכם לאמץ חבר לחיים!
כלבים לאימוץ אפשר למצוא באתר העמותה: https://herzelialovesanimals.org/

ימי אימוץ מפורטים כאן: https://herzelialovesanimals.org/adoption-days/
ימי שישי -
בכלביה העירונית נתניה, רחוב הרכב 12 בין השעות 13:00-15:00
בכלביה העירונית הרצליה (השירות הוטרינרי הרצליה בווייז), בין השעות 14:00-16:00.
ימי שבת -
בכלביה העירונית נתניה, רחוב הרכב 12 בין השעות 10:00-13:00
בשתי השבתות האחרונות של כל חודש בחוצות שפיים בין השעות 10:00-13:00.