ראשי / תוצאות חיפוש / דף כלב

דף כלב: לוקה 
אמצו אותי!
מספר מודעה 42974
שם בעל חיים לוקה
סוג כלב
גזע מעורבת
מין נקבה
גיל 9.5 שנים
ת. לידה: 22.10.11
גודל בינוני
צבע חום
מתאים ל לבית עם חצר, לדירה, לספורטאים
אזור מרכז
עמותה הכלביה העירונית תל אביב
לוקה ננטשה על ידי משפחתה בגיל 5. כשלוקה אוהבת מישהו, היא אוהבת אותו מכל הלב. היא תהיה החברה הנאמנה ביותר עלי אדמות. היא תשחק ותלקק ותהיה אסירת תודה על כל רגע וכל דבר. לוקה היא כלבה מאד רגישה, היא לא אוהבת הפתעות והיא צריכה ללמוד לסמוך על האנשים שסביבה בטרם תרשה להם להתקרב אליה. לוקה כלבה בינונית, מחונכת לצרכים ולא הורסת את הבית. אבל האופי של לוקה לא מתאים לכל אחד. וכך, היא מעבירה את ימיה בחרדות ומתח מתמיד בכלוב. הבית המתאים ללוקה צריך להיות בית מנוסה, בית ללא ילדים, בית שמוכן להתנהלות סביב כלבה חששנית שהיא גם מדהימה ואוהבת ומקסימה, כלבה שאין לה שום סיכוי אחר.

פרטי העמותה המוסרת

על מנת לאמץ את הכלב, פנו ל

הכלביה העירונית תל אביב

בלב העיר ת"א נמצאת הכלבייה העירונית המטפלת בעשרות כלבים נטושים הממתינים לבית חם. בהסגר העירוני  בת"א פועלת מזה מספר שנים קבוצת מתנדבים למען רווחת, איכות חייהם ומציאת בתים חדשים לכלבים השוהים בהסגר העירוני.מדי שישי, הראשון בכל חודש מתקיים אירוע אימוץ חגיגי בכלבייה העירונית ת"א. אימוץ הכלב/ה כרוך בהתחייבות לסירוס/ עיקור ותשלום בגין חסונים ושבב.
** למידע כללי אודות מתן חיסונים, אגרות, תשלומים  ועוד יש לצור קשר ישירות עם המחלקה הווטרינרית. במקרים של אובדן כלב/ מציאת כלב  יש לפנות למוקד 106  העירוני או לגורמי העירייה המתאימים  המפורטים באתר העירייה **